10 stycznia 2022

Kolęda w naszej parafii

W tym roku ze względu na trwającą epidemię wizyta duszpasterska w naszej parafii odbywa  się po wcześniejszym indywidualnym zgłoszeniu. Chcemy w tym czasie, kiedy niektórzy chorują i lękają się zachorowania, uszanować decyzję każdej rodziny. Jeśli ktoś zdecyduje się na kolędę, przyjdziemy do tego domu. Aby poinformować o chęci przyjęcia w domu kolędującego kapłana, prosimy skorzystać z jednej wybranej formy:

- można zgłosić kolędę na e-maila: jacek@diecezjagdansk.pl

- można zgłosić telefonicznie: 730-605-905, 730-807-908

- można przekazać informację w czasie wizyty w biurze parafialnym

W treści zgłoszenia podajemy imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz email. Prosimy nie określać dnia ani godziny odwiedzin. Termin i godzina kolędy będzie ustalana indywidualnie.