4 grudnia 2022

Wizyta duszpasterska 2022/2023

W tym roku wizyta duszpasterska w naszej parafii będzie możliwa po wcześniejszym indywidualnym zgłoszeniu. Aby poinformować o chęci przyjęcia w domu kolędującego kapłana, prosimy skorzystać z jednej wybranej formy:

- wypełnić formularz mieszczący się TUTAJ

- wysłać e-maila na adres: jacek@diecezjagdansk.pl

- wypełnić formularz zgłoszenia, który znajduje się przy wyjściu z kościoła, a następnie przekazać go w biurze parafialnym lub w zakrystii

W treści zgłoszenia podajemy imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy lub adres e-mail. W stosownym czasie w ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej parafii zamieścimy program, w którym podamy dzień i godziny odwiedzin kolędowych. Zgłoszenia Parafian przyjmujemy do 24 grudnia 2022 r.