Koło przyjaciół Radia Maryja

W styczniu 2014 roku w naszej parafii powstało Koło Przyjaciół Radia Maryja. Należą do niego 34 osoby. Opiekunem duchowym jest ks. Bartosz Nowak.

KPRM spotyka się w pierwsze wtorki miesiąca na wspólnej Euchrystii, odprawianej w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i wszystkim dzieł z tym związanych. Po Mszy św. jest się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo wybranych świętych w intencji Ojczyzny. Po wspólnej modlitwie ma miejsce spotkanie formacyjne w salce parafialnej.

Zapraszamy wszystkich do uczetsnictwa w tej wpólnocie.

92 0.11205816268921