Kategorie | Różne

Chór "ADOREMUS"

Przegląd pieśni wielkopostnych - Mierzeszyn 2018
występ chóru parafialnego ze Straszyna "ADOREMUS"
realizacja: Remigiusz Kwieciński

Chór Adoremus Straszyn Koncert kolęd 2018 Zwiastun

Wybór kolęd w wykonaniu chóru "Adoremus" ze Straszyna. Dyrygowała Pani Anna Ścibisz-Osińska. Chór na codzień ćwiczy i ubogaca liturgię swoimi występami w parafii Św. Jacka Odrowąża w Straszynie.

Chór "Adoremus" koncert pieśni patriotycznych

Koncert naszego Chóru Parafialnego "ADOREMUS" na koncercie pieśni patriotycznych w Pruszczu Gdańskim.
realizacja : Remigiusz Kwieciński

ks Piotr Pawlukiewicz Wyruszyć w dal, by odnaleźć samego siebie

Wspomnienie sprzed 3 lat:
Konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza, która miała miejsce 27 listopada 2013 r. o godz. 19.30 w parafii św. Jacka Odrowąża w Straszynie

Misterium Męki Pańskiej Straszyn 2017

Wspólnota parafii Św. Jacka Odrowąża ze Straszyna przygotowała po raz kolejny inscenizację Misterium Męki Pańskiej.

W oczekiwaniu na Zmartwychwstanie Jezusa

Triduum Paschalne 2017
realizacja: Mateusz Kaczyński

Chór Adoremus STRASZYN

Tak śpiewa i pracuje nasz chór 'Adoremus" który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.
realizacja: Remigiusz Kwieciński