Kategorie | Różne

Chór "Adoremus" koncert pieśni patriotycznych

Koncert naszego Chóru Parafialnego "ADOREMUS" na koncercie pieśni patriotycznych w Pruszczu Gdańskim.
realizacja : Remigiusz Kwieciński

ks Piotr Pawlukiewicz Wyruszyć w dal, by odnaleźć samego siebie

Wspomnienie sprzed 3 lat:
Konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza, która miała miejsce 27 listopada 2013 r. o godz. 19.30 w parafii św. Jacka Odrowąża w Straszynie
realizacja: Marek Cabaj

Misterium Męki Pańskiej Straszyn 2017

Wspólnota parafii Św. Jacka Odrowąża ze Straszyna przygotowała po raz kolejny inscenizację Misterium Męki Pańskiej.
realizacja: Marek Cabaj

W oczekiwaniu na Zmartwychwstanie Jezusa

Triduum Paschalne 2017
realizacja: Mateusz Kaczyński

Chór Adoremus STRASZYN

Tak śpiewa i pracuje nasz chór 'Adoremus" który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.
realizacja: Remigiusz Kwieciński

90 0.054191827774048