Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

6 maja 2017

1. Trwamy w  miesiącu maj, w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, podczas których będziemy śpiewać litanię loretańską. W niedzielę Nabożeństwo Majowe o godzinie 18.30. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa Majowe przy Kapliczkach: w Goszynie na godzinę 17.00 oraz w Arciszewie na godzinę 19.30.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00, dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej, będą obchodziły swoją pierwszą rocznicę przyjęcia Pana Jezusa do swoich serc. Z racji Pierwszej Rocznicy zapraszamy dzieci w  najbliższy piątek na godzinę 17.00 na spotkanie i spowiedź.
  3. Wczoraj 120 dzieci z naszej parafii przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do Swoich serc. Do piątku włącznie obchodzimy Biały Tydzień, podczas którego dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyły na Mszach Świętych o godzinie 18.00  oraz na Nabożeństwie Majowym.
  4. W czwartek zapraszamy do naszej świątyni na Modlitwę Uwielbienia na godzinę 19.30.
  5. W najbliższą sobotę obchodzimy 100 rocznicę Objawień Fatimskich. Zapraszamy na  godzinę 19.30 na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Mszą Świętą. W tym dniu nie będzie Mszy Św. o godzinie 18.00.
  6. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Prośmy w naszych modlitwach, aby Pan powołał nowych, świętych kapłanów na Swoje żniwo. Z racji Tygodnia Powołań, w przyszłą niedzielę homilie powołaniowe wygłosi w naszej parafii Ks. Dr Krystian Wilczyński, dyrektor ekonomiczny naszego Seminarium Duchownego w Oliwie.
  7. W sobotę zapraszamy na próbę naszej scholki dziecięcej do salki katechetycznej na godzinę 9.30
  8. Za tydzień przed kościołem nasz Parafialny Caritas będzie zbierał ofiary na pomoc dla osób chorych, samotnych i potrzebujących oraz na opłacenie obiadów dla 20 dzieci z naszej parafii