Ogłoszenia Duszpasterskie, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

4 czerwca 2017

1. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, podczas których będziemy śpiewali Litanię ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo będzie o 18.30.
  2. W najbliższy czwartek 8 czerwca o godzinie 19.30 zapraszamy do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia.
  3. Ks. Robert Mogiełka dekretem Ks. Arcybiskupa, zakończył posługę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy ks. Robertowi za rok posługiwania w naszej parafii. Od 1 lipca rozpocznie posługę duszpasterską w naszej parafii nowy wikariusz, ks. Piotr Sasin.
  4. W przyszłą niedzielę nasz Parafialny Caritas będzie zbierał ofiary na pomoc dla osób chorych, samotnych i potrzebujących oraz na opłacenie obiadów dla 20 dzieci z naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę 11 czerwca o godz. 16.00 w Parafii św. Siostry Faustyny na Rotmance, odbędzie się „Niedziela dla Emilki”. Podczas trwania tego festynu odbędzie się zbiórka ofiar na rehabilitację Emilki. Szczegóły w gablocie.
  6. Zapraszamy na 10 dniową pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie w dniach 18-27 sierpnia 2017. Bliższe informacje w zakrystii.