Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

9 lipca 2017

1. W czwartek 13 lipca zapraszamy o godzinie 19.30 na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Mszą Świętą.
  2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w dni powszednie o godzinie 18.00. Biuro parafialne jest nieczynne, a sprawy pilne prosimy załatwiać po Mszach świętych w zakrystii.
  3. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy pogodnego, spokojnego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.

4. Wójt Gminy Pruszcz Gdański oraz firma Lux-Med zapraszają Panie w wieku 50-69 lat na badania mammograficzne.  Badania będą bezpłatne i odbędą się w dniu 12 lipca (środa) w godz. 11.00-16.00 w Straszynie przy Mediatece, ul. Dworcowa 6A