Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

16 lipca 2017

1. Jutro zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00 z okazji wspomnienia naszego patrona św. Jacka oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w dni powszednie o godzinie 18.00. Biuro parafialne jest nieczynne, a sprawy pilne prosimy załatwiać po Mszach świętych w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych będziemy gościli Siostrę Jolantę z Zakonu Dominikanek, która pracuje na misjach w Łagowieszczeńsku (miasto Azjatyckiej części Rosji, na samej granicy z Chinami). Opowie o swojej pracy, a także będzie zbierała ofiary na ich działalność misyjną i charytatywną.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o  godznie 11.00, pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy z okazji przypadającego 25.07. wspomnienia Świętego Krzysztofa.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy pogodnego, spokojnego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.