Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

23 lipca 2017

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00, pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy z okazji przypadającego 25.07. wspomnienia Świętego Krzysztofa.
  2. W piątek 28 lipca będziemy gościli w naszej parafii pielgrzymów Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zatrzymają się w naszej świątyni na krótką modlitwę i poczęstunek.
  3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w dni powszednie o godzinie 18.00. Biuro parafialne jest nieczynne, a sprawy pilne prosimy załatwiać po Mszach świętych w zakrystii.
  4. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna swoją posługę duszpasterską nowy wikariusz ks. Piotr Sasin. Życzymy mu wielu łask i światła Ducha Świętego w pracy duszpasterskiej.