Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

30 lipca 2017

1. W piątek gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękujmy piekarni Państwa Mielnik za pieczywo i drożdżówkę, masarni Państwa Majer za wędliny oraz Parafialnemu Zespołowi Caritas, który przygotował poczęstunek dla pielgrzymów.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 8.00 do 8.30 oraz od 17.30 do 19.00. Msza św. w tym dniu o 8.30 i o godzinie 18.00. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne o godzinie 8.00.
  3. Wraz z Caritas rozpoczynamy akcję „ Tornister Pełen Uśmiechów”. W zakrystii można otrzymać plecak, który prosimy zapełnić przyborami szkolnymi dla dzieci z rodzin potrzebujących. Wypełnione plecaki prosimy przynieść do zakrystii do 20 sierpnia.

90 0.094575881958008