Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

10 września 2017

1. W środę 13 sierpnia zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godzinie 19.30, następnie Msza św. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00.
  2. Wczoraj gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów, którzy idąc z Gdańska do Trąbek Wielkich zatrzymali się w naszym kościele na modlitwę i poczęstunek. Dziękuejmy Piekarni Państwa Mielnik i Masarni Państwa Majer, dzięki którym mogliśmy przygotować poczęstunek dla 200 pielgrzymów oraz Parafialnemu Zespołowi Caritas, za pomoc w przygotowaniu.
  3. Dzisiaj przed kościołem członkowie naszego Parafialnego Caritas, zbierają ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce katechetycznej. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.