Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedziela Zwykła, 17.09.2017

16 września 2017

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  2. W czwartek 21 września zapraszamy do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.30.
  3. W przyszłą niedzielę misjonarze oblaci podczas Mszy Świętych będą głosili Słowo Boże i rozprowadzali kalendarze misyjne, z których ofiary zostaną przeznaczone na pomoc misyjną.
  4. Od przyszłej niedzieli 24 września wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz. 14.00 dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Msza będzie odprawiana w każdą niedzielę i święta do maja 2018. Bezpośrednio po Mszy św. będzie katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

90 0.13993191719055