Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

24 września 2017

1. Od dzisiejszej niedzieli  wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz. 14.00 dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Msza będzie odprawiana w każdą niedzielę i święta do maja 2018. Bezpośrednio po Mszy św. będzie katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę i czwartek o godzinie 18.00 (do wyboru).

90 0.11986517906189