Ogłoszenia Parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

22 października 2017

1.  Przez cały październik zapraszamy codziennie na różaniec o godzinie 18.30, także w niedziele. Dzieci zapraszamy na różaniec w środy i piątki na godzinę 17.40, a w szczególności zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. W czwartek 26 października zapraszamy na godzinę 19.30 do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia.
  3. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Misyjna przeżywana pod hasłem: ”Idźcie i głoście”. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwach o misjach oraz misjonarzach zakonnych i świeckich. To dzieło misyjne można wesprzeć także składając ofiary do puszek przed kościołem.
  4. Przed nami miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Święty Jan Paweł II nauczał, że „Modlitwa za zmarłych jest ważną powinnością, bowiem nawet jeśli odeszli w łasce i przyjaźni z Bogiem, być może potrzebują jeszcze ostatniego oczyszczenia by dostąpić radości nieba”. Dzisiaj ministranci rozdają przed kościołem kartki na wypominki. Bardzo prosimy aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy polecali Bogu w modlitwie różańcowej w listopadzie