Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą

4 listopada 2017

1. Do środy po Mszy Świętej wieczornej o 18.00 będziemy odmawiali różaniec za naszych zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Katechezy dla przygotowujących się do bierzmowania: w środę lub czwartek o godzinie 18.00.
  3.  Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele. Wolne terminy w najbliższym tygodniu są o 8.30 i 18.00  w czwartek i piątek. Intencje można zamówić w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  4. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  5. W przyszłą niedziele członkowie naszego Parafialnego Caritas, będą zbierali ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym.
  6. Wójt Gminy Magdalena Kołodziejczak oraz Rada Gminy Pruszcz Gdański serdecznie zapraszają na uroczystą Mszę Świętą z okazji 99. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczne uroczystości odbędą się w kościele p.w. Św. Jacka w Straszynie w dniu 11. Listopada br. o godzinie 10.00. Po Mszy Świętej koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Jagódki”.