Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą

11 listopada 2017

1. W piątek 17 listopada zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18.00, a następnie na Nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. W najbliższy czwartek o godzinie 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej na Mszy Świętej o godzinie 14.00, otrzymają poświęcone książeczki.
  4. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  5. Dzisiaj przed kościołem członkowie naszego Parafialnego Caritas zbierają ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym z naszej parafii.