Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu

16 grudnia 2017

1. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. zapraszamy, na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. Trwamy w  Adwencie, czasie radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze św. roratnie dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 18.00. Dorosłych zapraszamy w poniedziałki, środy, piątki i soboty na godzinę 7.00. W tych dniach nie będzie Mszy św. o godzinie 8.30.  Prosimy aby dzieci przynosiły lampiony na Msze św. roratnie.
  3. W naszym kościele, obok chrzcielnicy znajdują się jeszcze poświęcone opłatki, które można zabrać do swoich domów na wigilijny stół.
  4. W środę o godzinie 15.00 rozpoczniemy Mszą Świętą Wigilię dla osób samotnych, chorych oraz dzieci niepełnosprawnych z naszej parafii.
  5. W czwartek o godzinie 20.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia do naszej świątyni.
  6. Pan jest blisko. Przygotujmy się na Jego przyjście przez szczerą i pełną nawrócenia spowiedź świętą. Skorzystajmy z kapłańskiej posługi. Okazja do spowiedzi świętej w naszej świątyni w środę od godziny 18.00 do 19.00, w czwartek od godziny 18.00 do 21.00, w piątek i sobotę od godziny 19.30 do 22.00.
  7. Dzisiaj przed kościołem Panie z Koła Gospodyń Wiejskich sprzedają ozdoby świąteczne.
  8. Dzisiaj przed kościołem członkowie naszego Parafialnego Caritas zbierają ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym.
  9. W sobotę 23 grudnia biuro parafialne będzie nieczynne.

90 0.12694191932678