Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

13 stycznia 2018

1. W środę 17 stycznia zapraszamy po wieczornej Mszy Św. o godzinie 18.00, na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. Próba śpiewu dla kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 17.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  3. Rekolekcje przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla chłopców, prowadzone przez świecką wspólnotę charyzmatyczną z Bydgoszczy, odbędą się w najbliższy piątek i sobotę. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.
  4. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.
  5. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele: za zmarłych, w rocznice urodzin, ślubu i w ważnych dniach naszego życia. Nie zapominajmy o intencjach dziękczynnych. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii.
  6. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  7. Dzisiaj przed kościołem członkowie naszego Parafialnego Caritas zbierają ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym.
  8. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień  jest następujący:

15.01.2018

NAUCZYCIELSKA, ZAKĄTEK, RADUŃSKA, POCZTOWA

16.01.2018

KWIATOWA, LILIOWA, RÓZANA, DRZYMAŁY

17.01.2018

CHABROWA, LAWENDOWA, MAKOWA, KONWALIOWA

18.01.2018

OGRODOWA, DAGLEZJOWA, SZAFRANOWA

19.01.2018

Straszyn

OBJAZDOWA, TOPAZOWA, KWARCOWA, TURKUSOWA, RUBINOWA, DIAMENTOWA, BURSZTYNOWA, WESOŁA, SZMARAGDOWA, SZAFIROWA

20.01.2018

STAROGARDZKA, MŁODY STRASZYN

W dni powszednie odwiedziny duszpasterskie rozpoczynamy o godzinie 16.00, a w soboty o godzinie 10.00.  Program kolędy znajduje się na stronie internetowej naszej parafii, a także można otrzymać w zakrystii. W czasie trwania kolędy nie będzie Mszy Świętej wieczornej o godzinie 18.00 od poniedziałku do piątku włącznie do końca stycznia. W czasie trwania kolędy biuro parafialne nieczynne. Sprawy biurowe prosimy załatwiać po rannej Mszy Świętej w zakrystii.