Ogłoszenie Duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą

28 stycznia 2018

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej będziemy modlić się o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie z naszej parafii oraz za powołanych z naszej parafii. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. rano od 8.00 do 8.30 i po południu od godziny 17.00 do 18.00 dla dzieci i dorosłych. W piątek po Mszy św. wieczornej o 18.00, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo Maryjne o godzinie 8.00.
  3. W piątek 2 lutego, będziemy obchodzili Święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. o godz. 8.30 oraz 18.00. Tego dnia przynosimy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Panu Jezusie, który nieustannie oświeca drogi naszego życia.
  4. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii.
  5. Zapraszamy na 9 dniową pielgrzymkę do Francji (m.in. do Lourdes i La Salette) w dniach 28 kwietnia – 6 maja. Bliższe informacje w zakrystii.
  6. Od czwartku wracamy do normalnego rytmu naszej parafii. Msze św. będą odprawiane rano o godz. 8.30 i wieczorem o godz.18.00. Biuro parafialne będzie czynne trzy razy w tygodniu: we wtorki od 16.30 do 17.30, czwartki od 19.00 do 20.00 oraz soboty od 9.00 do 10.00.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień  jest następujący:

SPACEROWA, ZACISZNA

30.01.2018

NA WZGÓRZU, TUWIMA, KASPROWICZA, BOCZNA, PLAŻOWA, KRÓTKA

31.01.2018

Straszyn

WSCHODNIA, ZACHODNIA RÓWNIKOWA, POLARNA, POŁUDNIOWA, ARKTYCZNA, ZWROTNIKOWA, MŁYŃSKA

MŁODEJ POLSKI, KRASZEWSKIEGO, LIPOWA, CICHA, SIELANKOWA

KOLĘDA DODATKOWA

Chętnych, którzy chcieliby przyjąć dodatkową wizytę duszpasterską w środę, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub przesłanie maila.