I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018

1. Zapraszany na Drogę Krzyżową: dla dzieci w każdy piątek o godzinie 17.15, dla dorosłych po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 18.00.
  2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w czwartek o godzinie. 18.30 w kościele.
  3. W najbliższy czwartek 22 lutego zapraszamy na godzinę 19.30 do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia.
  4. Za tydzień w niedziele po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 19.50 zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas III gimnazjum w związku z organizacją liturgii Mszy Świętej z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele: za zmarłych, w rocznice urodzin, ślubu i w ważnych dniach naszego życia. Nie zapominajmy o intencjach dziękczynnych. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  6. Zapraszamy na 9 dniową pielgrzymkę do Francji (m.in. do Lourdes i La Salette) w dniach 28 kwietnia – 6 maja. Bliższe informacje w zakrystii lub na stronie internetowej www.oremus.gda.pl