Ogłoszenie Duszpasterskie, 3 Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2018

1. W poniedziałek zapraszamy na próbę chóru na godzinę 19.00 do salki pod wieżą.
  2. We wtorek 17 kwietnia zapraszamy po wieczornej Mszy Św., na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  3. Zapraszamy do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia w czwartek 19 kwietnia na godzinę 19.30.
  4. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  5. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele: za zmarłych, w rocznice urodzin, ślubu i w ważnych dniach naszego życia. Nie zapominajmy o intencjach dziękczynnych. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę w ramach akcji Pola Nadziei wolontariusze będą prowadzili zbiórkę ofiar przed naszym kościołem jako pomoc dla hospicjów działających na terenie naszej archidiecezji. Darczyńcy otrzymają żonkil, który jest symbolem nadziei i solidarności z osobami u kresu życia.