Ogłoszenia Duszpasterskie, 24 Niedziela Zwykła

16 września 2018

1. W poniedziałek 17 września zapraszamy o godz. 18.00 na  Mszę Św., następnie na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka oraz adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. W najbliższy czwartek 20 września zapraszamy na godzinę 19.30 do naszej świątyni na Wieczór Uwielbienia.
  3. Wójt Gminy Pruszcz Gdański zaprasza seniorów 65+ do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zajęcia będą odbywały się w szkole w Borkowie.
  4. Nasz Parafialny Klub Kajakowy, wójt gminy Magdalena Kołodziejczak oraz radni gminy zw Straszyna serdecznie zapraszają 16 września, czyli dzisiaj na niedzielne rodzinne kajakowanie od godz. 12:00 do 16:00 na przystani koło piekarni Państwa Mielnik. Będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków z naszego Parafialnego Klubu Kajakowego, a także na stoisku Piekarni Mielnik będzie można zakupić kawę, herbatę i ciasto.

92 0.058604001998901