Ogłoszenia Duszpasterskie, 4 Niedziela Zwykła

3 lutego 2019

1. Od poniedziałku wracamy do normalnego rytmu naszej parafii. Msze św. będą odprawiane rano o godz. 8.30 i wieczorem o godz.18.00.
  2. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii.
  3. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  4. W przyszłą niedzielę członkowie naszego Parafialnego Caritas, będą zbierali ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym dzieciom z naszej parafii.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej tydzień  jest następujący:
  • 04.02.2019 (poniedziałek) - Straszyn: Wyspiańskiego, Malczewskiego, Prusa, Matejki, Grottgera, Sienkiewicz
  • 05.02.2019 (wtorek)- Straszyn: Starogardzka od nr 8 do 80 oraz kolęda dodatkowa                                                          Chętnych, którzy chcieliby przyjąć dodatkową wizytę duszpasterską w najbliższy wtorek, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub przesłanie maila.