Ogłoszenia Duszpasterskie, 23.01.2022

22 stycznia 2022

1. Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby śpiewać w naszym parafialnym chórze Adoremus. Próby chóru odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18.45 w salce pod wieżą. Chór prowadzi nasza organistka Pani Anna Ścibisz-Osińska.

2. Zapraszamy młodzież od 7 klasy podstawowej aż po studentów do wzięcia udziału w rekolekcjach pod nazwą "Szkoła Uczniów Chrystusa", które odbywają się w ferie zimowe od 14 do 19 lutego w malowniczych miejscowościach Sychowo oraz Żukowo. Koszt to 300 zł. Szczegóły oraz zapisy u kl. Wojtka.

3. Bardzo prosimy aby w czasie nabożeństw odbywających się w naszej świątyni zakładać maseczki, chroniąc swoje zdrowie a także dbając w ten sposób o zdrowie innych osób modlących się w kościele.

4. Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak serdecznie zaprasza na obchody 77. Rocznicy Marszu Śmierci w czwartek 27 stycznia. O godz. 15:15 nastąpi złożenie kwiatów w miejscu pamięci przy Mediatece w Straszynie, a o16:00 odbędzie się Msza Święta w kościele w Juszkowie. W miejscu pamięci przy kościele złożone zostaną kwiaty i zapalone znicze.