Ogłoszenia Duszpasterskie, 06.03.2022

5 marca 2022

1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci w każdy piątek o godzinie 17.15, dla dorosłych po wieczornej Mszy Świętej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 18.00.
  2. We wtorek 8 marca Ks. Biskup Wiesław Szlachetka podczas Mszy Świętej o godz. 18.00  udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę w Ich intencji.
  3. Spowiedź dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i Ich Rodzin będzie w poniedziałek od godz. 18.30.
  4. Ks. Rafał po przerwie feryjnej wznawia spotkania z młodzieżą i zaprasza w środę na godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę i Środę Popielcową. Zebraliśmy 20.000 zł, które zostały przykazane na pomoc Uchodźcom z Ukrainy.  Dziękujemy także za przyniesione dary (ich wartość ok. 12.000zł), które także zostały przekazane dla uchodźców z Ukrainy. Niech Bóg wynagrodzi Waszą dobroć i hojność serca.
  6. Nadal można dostarczać do naszej parafii dary w postaci: żywności długoterminowej oraz środków chemicznych i higieny osobistej z przeznaczeniem na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.