Ogłoszenia Duszpasterskie, 13.03.2022

12 marca 2022

1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci w każdy piątek o godzinie 17.15, dla dorosłych po wieczornej Mszy Świętej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 18.00.
  2. W czwartek 17 marca, po wieczornej Mszy Św. o godzinie 18.00, zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  3. Nadal można dostarczać do naszej parafii dary w postaci: żywności długoterminowej oraz środków chemicznych i higieny osobistej z przeznaczeniem na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Na terenie naszej parafii mieszkają uchodźcy z Ukrainy – Rodziny z dziećmi. Także Ich pragniemy objąć naszą pomocą.