Ogłoszenia Duszpasterskie, 17.04.2022

16 kwietnia 2022

1. Jutro w  Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym.
  2. Za tydzień – druga niedziela wielkanocna, zwana także niedzielą białą lub niedzielą Miłosierdzia Bożego. Niedziela ta rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia. Do soboty zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 18:30.
  3. Uroczyste świętowanie Wielkanocy rozciąga się na oktawę. Każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości. Dlatego w najbliższy piątek  nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich. Za przygotowanie Grobu Pańskiego i Ciemnicy: Państwu Aleksandrze i  Bohdanowi Szczudło, Pani Ewie i Pawłowi Smolnik, Rodzinie Uchodźców z Ukrainy oraz Panu Adamowi Monińskiemu za przygotowanie oświetlenia. Dziękujemy także za pomoc Panom z Semper Fidelis. Ministrantom za przygotowanie i udział w liturgii. Za śpiew i muzykę naszej organistce Pani Ani oraz Chórowi Adoremus. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
  5. Dziękujemy naszym parafianom za ofiarowane produkty żywnościowe, z których przygotowaliśmy 200 obfitych paczek dla potrzebujących z naszej parafii oraz uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie naszej parafii. Dziękujemy także Masarni Państwa Majer i Piekarni Państwa Mielnik.