Ogłoszenia Duszpasterskie, 01.05.2022

30 kwietnia 2022

1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc maj, w szczególny sposób poświęcony Maryi. Przez cały maj codziennie po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, podczas których będziemy śpiewać litanię loretańską. W niedzielę zapraszamy o godz. 18.30.
  2. We wtorek  3 maja będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. tego dnia w naszej Parafii, tak jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek 3 maja, zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 14.00 w intencji tegorocznych maturzystów z naszej parafii, z prośbą o Światło Ducha Świętego podczas egzaminów maturalnych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 8.00 do 8.30 oraz od 17.00 do 19.00. Msza Święta o godzinie 18.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo Maryjne o godzinie 8.00.
  6. W najbliższą sobotę 7 maja 153 dzieci z naszej parafii przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc podczas Eucharystii. Prosimy o modlitwę w intencji tych dzieci i Ich Rodzin.
  7. Parafia Bł. Doroty z Mątew w Gdańsku-Jasieniu, zaprasza w dniach 13-14 maja 2022 na Forum Charyzmatyczne „Mama czeka”. Więcej informacji i zapisy na Forum: http://www.parafiajasien,gda.pl/