Ogłoszenia Duszpasterskie, 08.05.2022

7 maja 2022

1. Trwamy w  miesiącu maj, w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, podczas których będziemy śpiewać litanię loretańską. W niedzielę Nabożeństwo o godzinie 18.30.
  2. W piątek 13 maja o godzinie 19.30 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Mszą Świętą.
  3. W przyszłą niedzielę 15 maja na Mszy św. o godzinie 14.00, dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej, będą obchodziły  pierwszą rocznicę przyjęcia Pana Jezusa do swoich serc. Z racji Pierwszej Rocznicy zapraszamy dzieci w  najbliższą sobotę 14 maja o godzinie 10.00, na spotkanie i spowiedź.
  4. Dzisiaj zbieramy ofiary na działalność naszego parafialnego Caritas na pomoc osobom chorym samotnym i potrzebujących z naszej parafii.