Ogłoszenia Duszpasterskie, 22.05.2022

21 maja 2022

1. Trwamy w  miesiącu maj, w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, podczas których będziemy śpiewać litanię loretańską. W niedzielę Nabożeństwo o godzinie 18.30.
  2. W niedzielę 4 czerwca, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Świątki. Do tej Uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę, którą będziemy odmawiać od najbliższego piątku 27 maja po wieczornej Mszy Świętej. Warto też pamiętać, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy. Mamy więc jeszcze czas wypełnić przykazanie kościelne nakazujące spowiedź i Komunię świętą wielkanocną.
  3. W czwartek 26 maja, obchodzimy Dzień Mamy. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.

90 0.060172080993652