Ogłoszenia Duszpasterskie, 05.06.2022

4 czerwca 2022

1. Przez cały czerwiec, codziennie po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo  o godzinie 18.30.
  2. W piątek 10 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy z okazji Jego 5. Rocznicy święceń biskupich.
  3. W najbliższą Niedzielę 12 czerwca, młodzież ze wspólnoty Ruchu Światło - Życie Archidiecezji Gdańskiej oraz „Młodzi i miłość”, będą dbali o muzyczną oprawę Mszy Świętej,  dzieląc się świadectwem doświadczenia wiary we wspólnocie. Po Mszach Świętych przed kościołem młodzież będzie zbierała ofiary do puszek na organizację wydarzenia ewangelizacyjnego "wSTAŃiSŁAW" (które odbędzie się 24 września w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku), podczas którego zagra zespół TGD oraz PAW, a świadectwo głosić będzie dominikanin o. Tomasz Nowak. Za wszelkie wsparcie modlitewne i finansowe, z serca dziękujemy.
  4. Z okazji Dnia Dziecka, sołtys i rada sołecka Straszyna, zapraszają wszystkie dzieci 11 czerwca w godz. od 10.00 do 15.00 na plac zabaw przy ul. Pocztowej w Straszynie.