- Przez cały październik zapraszamy codziennie na różaniec o godzinie 18.30, także w niedziele. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i środy na godzinę 17.30.
- Po naszej parafii peregrynuje figura naszego patrona Św. Jacka. Zachęcamy naszych parafian, aby przyjęli do swoich domów tę figurę na trzy dni w wybranym przez siebie terminie, po to aby wymodlić opiekę naszego patrona dla naszych rodzin i całej parafii. Zapisy na przyjęcie peregrynującej figury św. Jacka w zakrystii lub drogą email.
- W czwartek 26 października od godz. 18.30 do 19.30 oraz w sobotę 28 października od godz. 8.00 do 8.30, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie okazja skorzystania z sakramentu pokuty.
- Przed nami miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Święty Jan Paweł II nauczał, że „Modlitwa za zmarłych jest ważną powinnością, bowiem nawet jeśli odeszli w łasce i przyjaźni z Bogiem, być może potrzebują jeszcze ostatniego oczyszczenia by dostąpić radości nieba”. Przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy aby czytelnie wypisać imiona zmarłych, których będziemy polecali Bogu w modlitwie różańcowej w listopadzie. Wypominki można składać w zakrystii.
Pobierz jako PDF