Duszpasterstwo młodzieży

Wspólnota młodzieżowa istniejąca przy naszej parafii jest nową inicjatywą. Pragniemy w niej wcielać w życie bogactwo, które pozostawił nam bł. Jan Paweł II, poprzez organizację Światowych Dni Młodzieży. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez wspólną modlitwę, dzielenie się Słowem Bożym, przybliżanie nauczania papieża w czasie poszczególnych ŚDM, poznawanie ciekawych filmów religijnych, pracę na rzecz parafii oraz wspólne wyjazdy.

Pragniemy również duchowo przygotować się do wielkiego świeta, które odbędzie się w naszej Ojczyźnie: Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Na spotkania (piątek, godz. 19.00) uczęszcza około 20 osób. Funkcję opiekuna pełni ks. Bartosz.