Ogłoszenia Duszpasterskie, II Niedziela Adwentu

9 grudnia 2017

1. Trwamy w  Adwencie, czasie radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze św. roratnie dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 18.00. Dorosłych zapraszamy w poniedziałki, środy, piątki i soboty na godzinę 7.00. W tych dniach nie będzie Mszy św. o godzinie 8.30.  Prosimy aby dzieci przynosiły lampiony na Msze św. roratnie.
  2. Panowie z Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis  roznoszą opłatki do naszych domów, które zostały poświęcone w ubiegłą niedzielę. Każdy z panów posiada upoważnienie z naszej parafii.
  3. W przyszłą niedzielę członkowie naszego Parafialnego Caritas, będą zbierali ofiary na obiady dla dzieci oraz pomoc osobom starszym i chorym.
  4. Przed kościołem można jeszcze otrzymać świece Caritasu „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”. Pragniemy, aby te świece znalazły się na naszych wigilijnych stołach i przypominały nam o dzieleniu się z innymi miłością. Za świecie jest dobrowolna ofiara, jako pomoc dla dzieci, którą można składać przed kościołem u ministrantów.