Ogłoszenia Duszpasterskie, 27.09.2020

25 września 2020

1. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik -  poświęcony modlitwie różańcowej, dlatego zapraszamy codziennie na różaniec o godzinie 18.30, także w niedziele. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki na godzinę 17.30, a w szczególności zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. rano od 8.00 do 8.30 i po południu od godziny 17.00 do 19.00.W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo Maryjne o godzinie 8.00.
  3. Od przyszłej niedzieli zapraszamy na Mszę św. o godz. 14.00 dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz Ich Rodziców i Rodzeństwo. Msza będzie odprawiana w każdą niedzielę i święta do maja 2021. Także w przyszłą niedzielę na tej Mszy Świętej dzieci otrzymają poświęcone różańce.
  4. W naszym kościele można obejrzeć wystawę obrazów poświęconych Świętemu Janowi Pawłowi II „Od narodzin do Świętości”, upamiętniającą 100. Rocznicę urodzin Papieża Polaka. Obrazy zostały namalowanie przez stoczniowca Waldemara Ćieślaka.