Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

15 października 2017

1. Przez cały październik zapraszamy codziennie na różaniec o godzinie 18.30, także w niedziele. Dzieci zapraszamy na różaniec w środy i piątki na godzinę 17.40, a w szczególności zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. We wtorek 17 października zapraszamy na Mszę świętą na godzinę 18.00 a następnie różaniec oraz Nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  3. Przed nami miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Święty Jan Paweł II nauczał, że „Modlitwa za zmarłych jest ważną powinnością, bowiem nawet jeśli odeszli w łasce i przyjaźni z Bogiem, być może potrzebują jeszcze ostatniego oczyszczenia by dostąpić radości nieba”. Dzisiaj ministranci rozdają przed kościołem kartki na wypominki. Bardzo prosimy aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy polecali Bogu w modlitwie różańcowej w listopadzie.
  4. W środę i czwartek zapraszamy do kościoła na godzinę 18.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  5. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.

89 0.13542199134827