Ogłoszenia Duszpasterskie, 19.09.2021

18 września 2021

1. Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać na próbę naszej scholki parafialnej w soboty o godz. 10.00 do salki pod wieżą oraz w niedziele o godz. 10.30 na chór.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 14.00, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają poświęcone różańce.
  3. W przyszłą niedzielę 26 września, zapraszamy na Mszę Święta o godz. 19.00, a następnie na spotkanie młodzież klas I szkoły średniej, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania w tym roku szkolnym.
  4. Zapraszamy w piątek 24 września o godz. 18.00 na Mszę Świętą wszystkich członków domowego kościoła naszej parafii oraz małżeństwa, które chcą formować swoją wiarę w tej wspólnocie.
  5. Ogłoszenie Urzędu Gminy Pruszcz Gdański:  W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań Urząd Gminy Pruszcz Gdański bierze udział w akcji „Noc spisowa”, dzięki której każdy mieszkaniec gminy będzie miał możliwość dopełnienia realizacji obowiązku spisowego w sobotę 25.09.2021 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Juszkowie ul. Zakątek 1 w godzinach od 8.00-20.00.
  6. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie "Wstań i Sław", o którym więcej nam opowie kl. Wojciech.

91 0.069778919219971