Ogłoszenia Duszpasterskie, 14.08.2022

13 sierpnia 2022

1. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy Świętych. Msze Święte w tym dniu jak w każdą niedzielę: 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 19.00. Przypominamy, iż w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej.
  2. W środę 17 sierpnia czcimy naszego patrona Św. Jacka. Zapraszamy w tym dniu na Uroczystą Mszę Świętą Odpustową o godzinie 18.00, następnie nabożeństwo i procesja z relikwiami Św. Jacka. Dzisiaj, jutro i pojutrze po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Triduum Jackowe, jako przygotowanie do tej Uroczystości. Okazja do spowiedzi Świętej we wtorek od 17.00 do 18.30.
  3. Dzisiaj przed kościołem z okazji zbliżającego się odpustu parafialnego można otrzymać książki oraz inne emblematy o naszym patronie Św. Jacku za dobrowolne ofiary, które będą przeznaczone dla potrzebujących z naszej parafii.
  4. W lipcu i sierpniu biuro parafialne jest czynne tylko w soboty w godzinach od. 9.00 do 11.00.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku oraz Bożej opieki.