Ogłoszenia Duszpasterskie, 13.06.2021

12 czerwca 2021

1. Przez cały czerwiec codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dzisiaj o godzinie 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W czwartek 17 czerwca zapraszamy o godz. 18.00 na  Mszę Św., następnie na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  4. W najbliższą sobotę na Mszy Świętej o godz. 11.00, 37 dzieci z klas III przyjmie po raz pierwszy do swoich serc Pana Jezusa. Polecajmy Bogu w modlitwie dzieci przystępujące po raz pierwszy do Komunii Świętej oraz Ich Rodziców i Rodzeństwo.
  5. Od przyszłej niedzieli zawieszamy transmisję Mszy  Świętych niedzielnych z naszej świątyni. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomagali w transmisjach.  Jednocześnie pragniemy poinformować, że od najbliższej niedzieli będzie transmitowana jedna Msza Święta o godz. 9.30  dla osób chorych i starszych, którzy nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w kościele.
  6. Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka zaprasza na jubileusz 10 -lecia istnienia organizacji w dniu 20 czerwca o godzinie 16:00 w Mediatece w Straszynie. W programie wernisaż prac członków Stowarzyszenia, a także koncert jazzowy w wykonaniu trójmiejskiego zespołu Sound Trap Trio w składzie : Janusz Mackiewicz /kontrabas/, Dominik Bukowski /wibrafon/ i Wojtek Staroniewicz /saksofon/.