Ogłoszenia Duszpasterskie, 10 Niedziela Zwykła

9 czerwca 2018

1. Przez cały czerwiec codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo o godz. 18.30.
  2. W środę 13 czerwca o godzinie 19.30 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z Mszą Świętą. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. Dzisiaj przed kościołem nasz Parafialny Caritas zbiera ofiary na pomoc dla osób chorych, samotnych i potrzebujących oraz na opłacenie obiadów dla dzieci z naszej parafii.
  4. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele: za zmarłych, w rocznice urodzin, ślubu i w ważnych dniach naszego życia. Nie zapominajmy o intencjach dziękczynnych. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę: Litwa, Łotwa i Estonia w dniach 20-27 sierpnia. Bliższe informacje w zakrystii.
  6. Sołtys Straszyna Pan Jerzy Feliksiak zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w szkole 14 czerwca 2018 o godz. 19.00.