Ogłoszenia Duszpasterskie, 4 Niedziela Wielkanocna

22 kwietnia 2018

1. Dzisiaj w ramach akcji Pola Nadziei wolontariusze prowadzą zbiórkę ofiar przed naszym kościołem jako pomoc dla hospicjów działających na terenie naszej archidiecezji. Darczyńcy otrzymają żonkil, który jest symbolem nadziei i solidarności z osobami u kresu życia.
  2. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  3. Zachęcamy do wzbudzania i zamawiania intencji mszalnych w naszym kościele: za zmarłych, w rocznice urodzin, ślubu i w ważnych dniach naszego życia. Nie zapominajmy o intencjach dziękczynnych. Intencje przyjmujemy przed i po Mszach świętych w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  4. Zapraszamy na 10 dniową pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie w dniach 11-20 czerwca. Bliższe informacje w zakrystii.
  5. Dzisiaj w naszej świątyni gościmy zespół muzyczny SANCTUS z Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z Gdańska. Po Mszy Świętej przed kościołem można nabyć płyty z Ich muzyką i śpiewem.
  6. Zapraszamy na prezentację organów w naszym kościele dnia 29.04.2018 po Mszy Św. o godzinie 11.00 w wykonaniu uczennic i nauczycieli ze szkoły muzycznej w Gdańsku. Nasze zaproszenie szczególnie kierujemy do dzieci i dorosłych, aby poznali Króla Instrumentów.