Ogłoszenia Duszpasterskie, 20 Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2018

1. Dzisiaj przed kościołem można otrzymać książkę o Świętym Jacku Odrowążu patronie naszej parafii, którego uroczystość świętowaliśmy w ubiegły piątek. Jest to bardzo ciekawe dzieło o naszym patronie. Można tam znaleźć także cały rozdział o naszej parafii, wspólnotach działających w naszej parafii oraz prowadzonej działalności. Znajdziemy tam także wiele modlitw i rozważań o naszym patronie. Wiele artykułów zostało napisanych przez osoby, które są wielkimi czcicielami ś. Jacka. Książka ta ukazała się dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pracy naszej parafianki Pani prof. Katarzyny Parzych-Blakiewicz, której bardzo dziękujemy. Pragniemy, aby książka o naszym patronie znalazła się w domach naszych parafian. Ofiara za książkę jest dobrowolna i zostanie przekazana na pomoc osobom potrzebującym z naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.
  3. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy pogodnego, spokojnego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego.