Ogłoszenia Duszpasterskie, 16.02.2020

15 lutego 2020

1. Dzisiaj po mszy św. wieczornej o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.
  2. Jutro 17 lutego zapraszamy po wieczornej Mszy Św. o godzinie 18.00, na nabożeństwo ku czci naszego patrona Św. Jacka, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  3. W piątek 21 lutego o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Zbliża się środa popielcowa, dlatego prosimy o przyniesienie do przyszłej niedzieli ubiegłorocznych palm wielkanocnych do spalenia na popiół, celem posypania głów.
  5. W przyszłą niedzielę członkowie naszego Parafialnego Caritas będą zbierali ofiary na  pomoc osobom starszym i chorym oraz na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z naszej parafii.
  6. Zapraszamy na próby chóru w poniedziałki o godzinie 18.45 do salki parafialnej.
  7. Serdecznie zapraszamy na godzinki ku NMP w 2, 3 i 4 sobotę miesiąca po porannej Mszy Świętej.
  8. Katolickie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wojska Polskiego ogłasza, że rozpoczęto rekrutację do klas pierwszych na przyszły rok szkolny. Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie się na listy wstępne. Więcej informacji o szkole na stronie internetowej szkoły oraz profilu Facebook.
  9. Za dwa tygodnie, w niedzielę 1 marca rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które poprowadzi dominikanin Ojciec Adam Szustak.

90 0.19327807426453